Jak dojechać

Wybierz i kliknij na interesujący Cię dojazd:
  

Samochodem: Jadąc od strony Gdańska lub Gdyni, ulicą Niepodległości, skręcamy w ul. Podjazd. Jedziemy pod wiaduktem kolejowym, mijając po lewej stronie ul. Bohaterów Monte Cassino oraz kościół. Na skrzyżowaniu z ul. Chopina skręcamy w lewo i jedziemy w dół, aż do skrzyżowania z ul. Grunwaldzką. Przez skrzyżowanie przejeżdżamy prosto, wjeżdżając w ul.Kordeckiego, która po około 100 metrach kończy się przy hotelu Zhong Hua. Hotel dysponuje miejscami parkingowymi na 15 samochodów.

Pociągiem: Wysiadamy na stacji PKP Sopot.Wysiadamy na stacji PKP Sopot. Przechodzimy przejściem podziemnym od strony Gdańska, skręcając w nim w lewo. Idziemy prosto, przez przejście dla pieszych, do ul. Chopina, którą idziemy w dół, aż do skrzyżowania z ul. Grunwaldzką. Po przejściu skrzyżowania z sygnalizacją świetlną udajemy się prosto ulicą Kordeckiego, która po około 100 metrach kończy się przy hotelu Zhong Hua.

Samolotem ( Międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku ) : Z lotniska, najwygodniej dojedziecie Państwo do hotelu taksówką. Odległość z portu lotniczego do hotelu Zhong Hua to około 10 kilometrów. Koszt dojazdu taksówką to ok 60 zł w dzień oraz ok. 80 zł w nocy. Kierowca czeka na pasażera do 30 minut.

Mapka do druku w formacie PDF (2,9 MB)

Rezerwacja

Data przybycia
27
6
2022
Data wyjazdu
27
6
2022
Liczba gości
Dorośli
1
Dzieci
0
Pokoje
1
rezerwuj