Atrakcje w pobliżu

Hotel Zhong Hua, zlokalizowany jest w ścisłym sąsiedztwie największych sopockich atrakcji

Monciak

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Polsce – Bohaterów Monte Cassino, dzieli Nas zaledwie 400 metrów. Wyróżnia się przede wszystkim malowniczymi kamieniczkami, butikami, na każdym rogu są wypełnione bary, puby czy restauracje. Popularny ‘’Monciak’’ jest wyjątkowy o każdej porze roku. Serdecznie polecamy!

Molo i słynna Marina

Jak Sopot, to molo! Najbardziej rozpoznawalny most w Polsce. Sopockie molo należy do najdłuższych, drewnianych pomostów w Europie, jego długość wynosi 511 m, został wybudowany w 1827 roku.

Obecnie, w sezonie przystań morska ‘’Molo’’ to także miejsce dla jachtów czy przystani pasażerskiej. Marina, to wyjątkowe miejsce dla koneserów jachtów, regat, a także szkółka żeglarska dzieci.

Latarnia Morska

Niezapomniany widok na Zatokę i oczywiście widoczna jest panorama całego miasta! To tutaj turyści robią najwięcej pamiątkowych zdjęć. Jak mówi historia, to nie latarnia,a komin. W roku 1903 gdy zakład balneologiczny potrzebował kotłowni, projektanci wykazali się kreatywnością i skonstruowali komin, który nie jest zwykłym kominem, ale również atrakcją dla turystów.

Sopockie plaże

Hotel Zhong Hua położony jest na jednej z sopockich szerokich i piaszczystych plaż, które łącznie mają około 4,5 km. To tutaj turyści wypoczywają, korzystają z atrakcji wodnych, grają w siatkówkę czy spacerują.

Park Południowy

Idealnym uzupełnieniem dla kompleksu uzdrowiskowego Sopotu jest właśnie Park Południowy, który biegnie wzdłuż całego brzegu. Park znajduje się dosłownie kilka kroków od Naszego hotelu, jego znak rozpoznawalny to fontanna z nierozcieńczoną solanką ze zdroju św. Wojciecha. Oczywiście nie można zapomnieć o wyjątkowej roślinności, która nawiązuje do barokowych tradycji.