restauracja

Zapraszamy do restauracji White Marlin!

Śniadania

Oferta White Marlin gwarantuje dania wysokiej jakości w cudownej lokalizacji z centralnym widokiem na morze. Każdego poranka możesz nacieszyć się słońcem, zjeść zdrowy posiłek i celebrować kolejny dzień.

W tygodniu w godzinach 700 – 1030, a w weekendy w godzinach 730 – 1100. Śniadanie podawane jest w formie bufetu lub na życzenie do pokoju.

Restauracja White Marlin położona jest na uboczu nadmorskiego kurortu. Do lokalu przylega taras i prywatna plaża, na której można usiąść, zjeść posiłek i wypić pyszną kawę.

Oferujemy chwilę wyciszenia, miłą atmosferę i przepiękne widoki nie tylko na zewnątrz. Wewnątrz lokal utrzymany jest w minimalistycznej, białej tonacji z drewnianymi dodatkami. Lokalizacja, sezonowe składniki i pyszna kawa sprawiają, że White Marlin to idealne miejsce na wyciszenie się przed ciężkim dniem.

Nowy Szef Kuchni

W kwietniu 2022 postanowiliśmy postawić na jedną kartę… na Tomasza Purola.

Poza tym, że jest zwycięzcą piątej edycji TOP CHEF Polska może pochwalić się wygranymi kulinarnymi światowymi konkursami, wyjątkowym smakiem i głową pełną pomysłów.

Zapraszamy do skosztowania niesamowitych dań stworzonych przez Tomasza, które powodują eksplozję w naszych podniebieniach.

Menu dostępne: https://whitemarlin.pl/menu/

Rezerwacje stolików: +48 784 629 283

Imprezy okolicznościowe

Szukasz miejsca na klimatyczne, niezapomniane, zaskakujące przyjęcia?

Organizujemy śluby, komunie, obiady weselne, urodziny, imieniny czy imprezy firmowe… ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Zapraszamy do kontaktu z naszą Event Manager Kasią Chrzanowską, która odpowie na wszelkie pytania i razem z Państwem zajmie się przygotowaniem najpiękniejszego przyjęcia w Państwa życiu!

Email: kasia@whitemarlin.pl

Tel: +48 792 203 496