Informator hotelowy

WiFi

Dostęp do Wi-Fi jest bezpłatny dla wszystkich Gości obiektu.

Połącz się z Zhong Hua Gość / Guest

Hasło: Sopot1995

Recepcja

Otwarte 700 - 1900, następnie zmianę obejmuje ochrona hotelowa.

Połączenie bezpośrednio z pokoju po wybraniu numeru 100.

Zameldowanie 1530 - Wymeldowanie 1130

tel: +48 507 128 115

pakiety

Nasz obiekt

Hotel Zhong Hua Sopot to miejsce stworzone do błogiego relaksu, dbające o Was holistycznie, czerpiące z nadmorskiej przyrody, tętniące pozytywną energią i budzące radość życia.

Proponujemy wypoczynek w Hotelu chińskim z bogatą infrastrukturą i prywatną plażą. Odetchnij w hotelu na plaży z prawdziwym morzem atrakcji!

Parking

Przed hotelem znajduje się 15 niestrzeżonych, płatnych miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Hotel posiada 52 pokoje w związku z czym nie gwarantujemy miejsca na parkingu. Nie ma możliwości zarezerwowania miejsca parkingowego.

Na parkingu można parkować jedynie w miejscach wyznaczonych, parkowanie na miejscu niewyznaczonym, blokowanie parkingu, parkowanie na drodze pożarowej, parkowanie na kopercie dłużej niż 15 minut równoznaczne jest z nałożeniem opłaty w wysokości 5000 zł. Jeśli na naszym parkingu nie ma miejsca to oczywiście można podjechać na miejsce oznaczone kopertą, wypakować się i odjechać na pobliskie miejsca postojowe miasta, albo parkingi prywatne. Najbliższe płatne parkingi znajdują się na ulicy Kordeckiego, Parkowej oraz Chopina.

Zwierzęta

Zwierzęta są mile widziane w Zhong Hua. Za każdego czworonożnego Gościa pobieramy kwotę w wysokości 100 PLN/dobę.

Akceptujemy zwierzęta do 10 kg.

Śniadania

Śniadania serwujemy w restauracji White Marlin
Poniedziałek - Piątek 700 - 1030
Weekendy i święta - 730 - 1100

Restauracja

White Marlin to miejsce stworzone dla oczekujących więcej... Więcej nieoczywistych smaków, które zachwycają. Więcej ekscytujących doznań, o których się nie zapomina.

Więcej niebanalnych kompozycji dań, które przekroczą Twoje oczekiwania. Wizyta w White Marlin to chwila, kiedy możesz bardziej smakować życie.

Numer kontaktowy
+48 784 629 283
Zobacz menu

FAQ

Najważniejsze pytania i odpowiedzi gości

Social Media

Facebook: link
Instagram: Link
Youtube: Link