Pokoje

Egzotyczne wnętrza pokoi oraz apartamentów, urządzone zgodnie ze starożytną wiedzą feng-shui, oferują wszystkim gościom spokój, komfort i doskonałe warunki do wypoczynku. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 49 pokoi: 10 apartamentów i 37 pokoi dwuosobowych - w tym  2 ekskluzywne apartamenty "Mandaryn" z bezpośrednim widokiem na panoramę Zatoki Gdańskiej. Pokoje dwuosobowe na parterze dzielimy na 2 typy: pokój z bezpośrednim dostępem do plaży oraz pokój z tarasem. Na piętrze są dwa typy pokoi dwuosobowych: pokój dwuosobowy z centralnym widokiem na morze oraz pokój dwuosobowy z bocznym widokiem na morze. Wszystkie apartamenty w naszym hotelu znajdują się na pierwszym piętrze. 

Pokoje hotelowe usytuowane są w 3 skrzydłach hotelowych. Ze wszystkich pokoi roztacza się widok na morze. Pokoje znajdujące się na parterze, posiadają drewniane tarasy z wyjściem na prywatną, hotelową plażę.
Pokoje wyposażone są w oryginalne chińskie meble z laki, inkrustowane kamieniami, telewizor z radiem, budzikiem i możliwością podłączenia konsoli do gier, telefon oraz bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu. 

 

Zapraszamy na nasz kanał youtube, gdzie mogą Państwo zobaczyć z bliska różne typy pokoi.

 

Rezerwacja

Data przybycia
16
5
2022
Data wyjazdu
16
5
2022
Liczba gości
Dorośli
1
Dzieci
0
Pokoje
1
rezerwuj